Політика
Савченко була учасницею ультраправої організації, пов’язаної з Медведчуком, — журналіст (відео)
Надеп Надія Савченко виявилася колишньою учасницею львівської організації «Система воєнізованих ігор молоді», діяльності якої на Харківщині сприяв пов’язаний із Медведчуком нардеп від Опоблока Ігор Шурма

Про це повідомив у Facebook журналіст Денис Казанський.

Журналіст оприлюднив сюжет харківського телеканалу про збори організації в 200 році, в яких брала участь Надія Савченко, та зазначив, що учасники «СВІМ» поводяться притаманно ультраправим активістам, вітаючись нацистськими «зігами».

«Їхня емблема — трипроменева свастика. Активісти салютують «від серця до сонця». Це ті, кого в російських ЗМІ називають «українськими фашистами» та «бандерівцями». Що ця організація робить у Харкові і чому про неї дають позитивний сюжет на місцевому ТБ у 2006 році, коли Партія регіонів активно боролася з «бандерівцями»? СВІМ — не проста організація. Її засновником є ​​заступник мера Добкіна — Ігор Шурма», — розповів Казанський.

Реклама

Журналіст зазначив, що Шурма на початку 2000-х був нардепом від партії Медведчука СДПУ(о), а зараз він — народний депутат від «Опозиційного блоку». З 2006 по 2014 роки Шурма працював заступником Добкіна на різних посадах. У 2014 пройшов у Верховну Раду за списком.

«Партія Медведчука та депутат від Оппоблока створюють у Львівській області українську націоналістичну організацію, яка регулярно влаштовує тренінги та вишколи для молоді. Одночасно ці ж політики з кожної праски кричать про загрозу українського фашизму та «кривавих бандерівців». При цьому в їхній організації світиться Надія Савченко», — резюмував журналіст.

Також читають: На очах у людей: у Тернополі чоловік викрав з банкомату майже півмільйона гривень (відео)

Казанський також додав, що лідер «націоналістичного» СВІМа в Харкові Віталій Завгородній одночасно був членом «Українського вибору», а в 2014 став активістом «антимайдану».

«Завгородній топив за «Русскій мір». У нього, до речі, все добре. Нещодавно він намагався організувати в Харкові чергові військово-патріотичні ігри. Тільки вже не від СВІМа, а від іншої організації. До речі, син Ігоря Шурми Ростислав працює гендиректором ахметівської «Запоріжсталі». А генеральним директором «Метінвесту» є син іншого відомого сепара Олександра Риженкова — Юрій Риженков», — підсумував журналіст.

Джерело.

Реклама

Реклама