Події
Саакашвілі вдалося перетнути кордон України

Кордон він перетнув на пункті пропуску «Шегині»

Екс-президент Грузії і колишній глава Одеської ОДА Михайло Саакашвілі прибув в Україну. Кордон він перетнув на пункті пропуску «Шегині».Про це у Facebook повідомив журналіст «Радіо Свобода» Андрій Дубчак. Також інформацію підтверджують у партії Саакашвілі

Саакашвілі буквально прорвався в Україну, тому що натовп який зібрався у КП «Шегині» прорвав кордон з українського боку і влаштував бійку з прикордонниками, яких вишикували в транзитній зоні. Як зазначив помічник голови Держприкордонслужби Олег Слободян, наслідки таких подій на даний момент передбачити складно.

Реклама

Сьогодні з обіду Міхеїл Саакашвілі намагається перетнути кордон України. Спочатку планувалося, що він буде перетинати кордон через пункт пропуску «Краківець». Там зібралося дуже багато його прихильників, а також були «тітушки», відбулася навіть бійка з поліцією. В результаті заворушень було затримано більше ста осіб. Також акцію провела дівчина з руху «Фемен». Враховуючи все це, в «Русі нових сил» прийняли рішення, що Саакашвілі поїде в Україну на поїзді з Перемишля.

Однак потяг затримався, як повідомили в «Укрзалізниці» через людину, яка не має підстав для в’їзду в Україну. Мався на увазі, очевидно, Міхеїл Саакашвілі.

В результаті, пасажири поїзда, а разом з ними і Саакашвілі, пересіли на автобус і попрямували до пункту пропуску «Шегині». Через польський кордон автобус пропустили, але український пункт пропуску виявився закритий, нібито через мінування. Таким чином Саакашвілі і люди, з якими він їхав опинилися в транзитній зоні між Польщею і Україною. Тим часом на «Шегинях» прихильники екс-голови Одеської ОДА та президента Грузії влаштували політичну акцію, результатом якої і став прорив кордону.

Реклама

Реклама