Політика
Саакашвілі підписав у Львові протокол про незаконний перетин кордону

У вівторок, 12 вересня, лідер партії «Рух нових сил» Міхеїл Саакашвілі біля львівського готелю «Леополіс» у присутності журналістів ознайомився з адміністративним протоколом про незаконний перетин кордону. Політик поставив під цим протоколом свій підпис.

Зазначимо, що Саакашвілі заявив про те, що протокол насправді повинні були вручити протягом трьох годин після перетину кордону.

«Все дуже просто. Якби вони принесли цей протокол протягом трьох годин, коли ми перетнули кордон… вони не можуть сказати, що я десь ховався. Я був на головній площі Львова разом з тисячами львів’ян, то я б взяв без питань цей протокол. Але те, що зараз вони приносять – це порушення закону», – заявив політик.

Реклама

Нагадаємо, 12 вересня до львівського готелю «Леополіс», в якому зараз мешкає Міхеїл Саакашвілі, завітали представники правоохоронних органів. Представник ДПСУ пояснив, що вони прибули туди, аби «довести вміст того, що особа (Саакашвілі) порушила вимоги чинного законодавства і незаконно потрапила на територію України». Коментуючи візит правоохоронців, сам Саакашвілі заявив, що «готовий пройти всі процедури. І в мене не існує жодних обставин того, що ми порушили чи колись намагались порушити якийсь там закон».

Реклама

Реклама