Події
«Русь — єдина мати»: українців шокувала пропагандистська книжка для дітей (фото)

Українських користувачів мережі розлютила історія про продаж дитячої пропагандистської книжки на Форумі видавців у Львові, яка не тільки вихваляє братство України та країни-агресора Росії, але і відкрито рекламує скандально відому народного депутата Надію Савченко.

Про кричущий випадок розповів журналіст Роман Онишкевич на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, книжку «Пригоди малого Укропчика» автора Тетяни Пакалюк придбала його дочка на прохання сина, якому сподобався літачок на обкладинці видання.

Реклама

«Уже з перших сторінок у дорослих читачів з’являються недвозначні алюзії, не доступні, Богу дякувати, дітям. Отже, літачок Укропчик потрапляє в полон до ворога, де починає голодування і сильно марніє. А повернувшись в рідну неньку Україну починає боротися з Брехнею і Пихою. В результаті, Правда, яку сіє літачок, отримує крила і злітає до небес в формі крилатої діви з впізнаваною фізіономією (мова йде про Савченко. — Ред.). Але це не апофеоз. Апофеоз — закінчення сеї поеми. Літачок за допомогою Правди наводить порядок, припиняє «братовбивчу війну», після чого пристиджена Країна-сестра просить вибачення в України», — розповідає Онишкевич про сюжет книги.

Також читають: «Від України до Південно-Китайського моря»: Трамп виступив із різкою заявою в ООН

Крім того, для ілюстрації лейтмотиву провокаційного дитячого видання журналіст наводить цитату його кінцівки.

Тут Сусідку Україна

Почала втішати:

«Нас обох колись родила

Русь — єдина мати.

Древній Київ — батько спільний,

Тож народи — браття.

Навіть війни не загасять

Єдності багаття.

Поможи мені, Сусідко,

Із руїни встати,

Мої села и міста

Всі відбудувати».

Такі випади автора викликали бурхливий ажіотаж в соцмережі, і користувачі залишили безліч обурених коментарів під постом про скандальну книгу.

«Ну що ж, ФСБ 5+ за далекоглядний психологічний вкид, перспективну закладку і роботу з агентурою, а організаторам форуму таки доведеться фільтрувати контент на майбутнє, бо то цьогоріч вже не перший дзвіночок — все ж тагібридна війна», «Як підло і завуальовано подаються заклики «Путін, прийди!». Зрештою, книжка про те, як наш Укропчик здався. І що робити з тією гнидою?!»,» Щооо? Ну це вже взагалі перевершило всю тупість авторки. Як таке можна було видати, в голові не вкладається»,» Ну трохи переплутали. Замість агітаційних палаток тієї, що з крилами, завезли в намет форуму»,»Нема слів», — пишуть люди.

Також читають: Друга Пречиста: що означає свято та які його народні прикмети

Реклама

Реклама