Шоу-бізнес
Розкішна Оля Полякова вразила східними танцями у новому кліпі (відео)

Сьогодні Оля Полякова презентує кліп на трек «Номер один», який став головним хітом всеукраїнського туру співачки «Я люблю вас».

У новому відео Полякова представляє посібник ідеальної жінки і на власному прикладі демонструє, як застосувати його в життя. У нерівному бою за чоловіка мрії на допомогу Полякової приходить відомий психолог Наталія Холоденко.

За словами Наталії, яка зіграла в кліпі роль фахівця в своїй же професії, для неї такий досвід був стресом:

Реклама

«Для мене цей кліп — міні-тренінг, який в гумористичній формі показує, як ми ідеалізуємо відносини і часто шукаємо в одному чоловікові занадто багато несумісних якостей. Це мій перший досвід в подібного роду зйомках, і я дуже переживала. До речі, я вперше приміряла на себе образ блондинки «, — говорить Наталія Холоденко.

Також читають: У новому кліпі Джамали показали країну-переможницю Євробачення-2017 (відео)

Сама ж Полякова у властивій для себе іронічній манері коментує нову відеороботу так:

«З Полякової поведешся — блондинкою станеш, — і додає, — в нашій шестихвилинної історії я виліковую від неврозу ідеальних чоловіків».

Артистка в кліпі постає в різних і сміливих іпостасях. На цей раз знаменитість приміряє на себе вісім образів, шість з яких — абсолютно нові для співачки. Східна спокусниця, жінка-кішка, відчайдушна домогосподарка, амазонка, фітоняшка і бебі-долл.

Джерело.

Реклама

Реклама