Події
Російський комік, який оплакує Задорнова, образив українців: його поставили на місце

Зірка «КВН» і резидент Comedy club Семен Слєпаков назвав російського коміка Михайла Задорнова рупором епохи і жорстко розкритикував всіх тих, хто зловтішається з приводу його смерті. Дісталося й українцям.

На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook він, зокрема, звернувся до журналіста Юрія Саприкіна, що розбив у пух і прах творчу спадщину сатирика.

За словами Слєпакова, покійний гуморист був крутим і дотепним, і нібито тролив не американців, а громадян Росії. Але робив це так, щоб їм «не було образливо».

Реклама

«Так, чому ж, я не розумію, необхідно цю людину обов’язково об*срати?! Причому, одразу ж після його відходу з життя. Він що, ворог народу? Причина всіх, с*ка, лих? Це через нього Росія ніяк не може увійти до складу США, як деякі мріють? Або просто весело штовхати людину, яка не може відповісти?» — емоційно написав Слєпаков.

Крім того, зірка «КВН» в невтішній формі висловився і про українців.

«Фейсбучні ватно-кропові війська розчохлили ла*номети і влаштували під нею жорсткий срач — обговорювалося, потрапить Задорнов у пекло чи ні за свою лояльність до путінського режиму», — написав він.

Відзначимо, що всього за сім годин із моменту публікації пост Семена Слєпакова лайкнули 26 тисяч осіб, проте в коментарях розгорнулася бурхлива дискусія. Не всі підписники гумориста оцінили його крик душі.

«Якби Задорнов не знизив планку, не жартував би про Боїнг, не закликав би бомбити Україну, реально скорботних було б на мільйони більше», — відповів йому користувач Eldar Suindykov.

«Слєпаков напрошується на раптово звільнене місце придворного блазня-пропагандиста? Як же все жалюгідно у вас, бридко», — написала Катерина Золотарьова.

«Він дозволив собі сміятися на смертю невинних людей. Цього достатньо, щоб був привід поглумитися над його смертю», — стверджує Андрій Мамедов.

«У Росії є нормальні люди. Ну да. В каналізації теж є молекули води. Але ми ж звідти не п’ємо?» — додав Ярослав Матюшин.

Нижче наводимо найяскравіші коментарі.

Реклама

Реклама