Авто
Російський «АвтоВАЗ» не припиняв поставки в Україну

Інформація про припинення в поточному році російським АТ «АвтоВАЗ» поставок в Україну автомобілів LADA, поширена ЗМІ, не відповідає дійсності. Про це повідомляє офіційний імпортер в Україні АТ «Укравтоваз», пише «Інтерфакс-Україна».

«Нещодавно в мережі інтернет з’явилася низка публікацій щодо припинення поставок автомобілів LADA в Україну. У зв’язку з цим офіційний імпортер в Україні повідомляє: ця інформація не відповідає дійсності», — наголошується в прес-релізі компанії.

У повідомленні наголошується, що в 2016 році дійсно був скорочений модельний ряд автомобілів LADA, представлених в Україні, за цілою низкою об’єктивних причин.

Реклама

Основними з них стали сертифікація продукції за новими стандартами, яка набрала чинності з 1 січня 2016 року (введення Євро-5), а також скасування режиму вільної торгівлі з РФ і введення додаткових антисубсидиційних спецмит.

Також читають: У МВС сказали, які зміни чекають українських водіїв

«Результатом стало тимчасове припинення поставок деяких сімейств LADA», — зазначає прес-служба.

АТ «Укравтоваз» — ексклюзивний дистриб’ютор автомобілів LADA і оригінальних запасних частин LADA, що працює на ринку України з 1995 року.

Згідно з повідомленням, компанія не є ні дочірньою компанією ВАТ «АвтоВАЗ» (РФ), ні інших російських бізнес-структур.

Відповідно до даних НКЦПФР, станом на третій квартал 2016 року в числі великих акціонерів компанії — президент корпорації «УкрАВТО» Таріел Васадзе з пакетом 15% акцій (на кінець 2015 року зареєстрованої на Кіпрі компанії LA Holding Limited належало 85% акцій).

Джерело.

Реклама

Реклама