Події
Російські хакери відстежували українську артилерію через програму на Android , – звіт CrowdStrike

Згідно зі звітом, хакерська група «Фантастичний ведмідь» є відповідальною за кібератаку.

Хакерська група, пов’язана з російським урядом і гучними кібератаками проти демократів під час президентських виборів у США, ймовірно, використовувала шкідливі програми на пристроях Android для відстеження української артилерії та її цілей з кінця 2014 до 2016 року. Про це йдеться в новому звіті компанії з кібербезпеки CrowdStrike, передає Reuters.

Як повідомляється, шкідлива програма була в змозі встановити зв’язок і деякі географічні дані через зараження пристроїв, які могли би бути використані для нанесення удару по артилерії на підтримку проросійських сепаратистів, говориться в доповіді.

Реклама

Також читають: Біля станції метро пролунав вибух у Москві (фото,відео)

Співзасновник CrowdStrike Дмитро Альперович заявив, що шкідлива програма, яка використовувалася для відстеження українських артилерійських одиниць, є однією з версій програм, які були задіяні для злому Національного комітету Демократичної партії.

Таким чином у звіті стверджується, що хакерська група «Фантастичний ведмідь» є відповідальною за кібератаку.

«Вони не можуть бути незалежними від групи або злочинного угруповання, вони повинні знаходитися в тісному контакті з російськими військовими», — йдеться в доповіді.

Джерело.

Реклама

Реклама