Політика
Росія запропонувала створити новий кордон з Україною — Кучма

Росія фактично хоче створити новий кордон з Україною, який проходив би по лінії зіткнення на Донбасі.

Про це представник України в тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кучма заявив у Києві журналістам, коментуючи розмову помічника президента Росії Владислава Суркова зі спецпредставником США по Україні Куртом Волкером у Белграді.

Так, він наголосив, що головна проблема полягає у тому, що Росія хоче розмістити миротворчі сили ООН на лінії зіткнення, а не на державному кордоні.

Реклама

«Головна позиція українська повинна бути незмінна: миротворчі війська повинні бути присутніми на всій території України, враховуючи російсько-український кордон! А те, що пропонує Росія на лінії зіткнення, — це зробити новий кордон з Україною і зробити щось на кшталт Придністров’я, знову заморожений конфлікт. Але це буде щось набагато гірше Придністров’я, бо у Придністров’я немає кордонів із Росією. А тут 420 кілометрів кордону, який ми не контролюємо взагалі — що це буде?» — заявив Кучма.

Також читають: Стало відомо про зaмaхи на Порошенко: з’явилися деталі

На його думку, «до чого хоче привести та сторона — зрозуміло».

«Я не бачу сьогодні перспективи вирішення українсько-російського конфлікту. Не бачу. Такими вчинками шансів домогтися миру в цьому регіоні України немає», — сказав Кучма.

Реклама

Реклама