Цікаво
«Росія воює з нами не через Порошенка»: крик душі українки підірвав мережу
Росія воює з Україною через те, що наш курс на євроінтеграцію ставить під сумнів її існування, а жоден президент не скасує того факту, що 300 років українці були в полоні імперії.

Таку думку на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook висловила користувачка Ірина Ніка.

За її словами, війни з Росією неможливо було уникнути, адже тоді було б під питанням існування України.

«Яку б ми людину не вибрали зараз президентом – війна буде тривати. Росія воює з нами не через Порошенка, Яроша чи ще когось. Росія воює з нами, бо сам наш вибір у сторону євроінтеграції ставить існування Росії під питання. Для них питання стоїть так: або Україна з ними в імперії, або імперія розвалюється на дрібні наділи з удільними князьками. Ні, ми можемо зараз погодитися на ставленика РФ, війна закінчиться, але Україна перестане існувати», – зазначила Ірина.

Реклама

На її думку, жоден президент не змінить так швидко психологію українців, які звикли бути в полоні.

«Жоден президент, найчесніший та ідеальний, не скасує того факту, що 300 років ми були кріпаками в імперії, 70 – полоненими в Союзі і 25 – ідіотами в СНД. Не вийде за 3 роки збудувати те, на що в інших країн пішли десятиліття прогресу і століття культурного розвитку. Ні в кого не вийде. І ми всі мусимо прийняти той факт, що ще десятиліття будемо розплачуватися за поворот на 180 градусів і будемо себе ламати й перебудовувати», – зазначила Ірина.

Також читають: ЄС затвердив механізм призупинення, що розблокує безвіз для України

За її словами, варіантів закінчення війни є кілька – дурний, розумний та ідеальний. Але в будь-якому випадку українцям не варто сподіватися на когось і чекати дива.

«Закінчення війни. У нас є кілька варіантів. Дурний: шашки наголо і весело на танках у сліпу атаку так, як показували в совкових фільмах і американських бойовичках. Результат – сотні тисяч жертв і ніякий результат. Бо чомусь люди думають, що варто кацапів відігнати за наші кордони, як вони плюнуть, скажуть: «Ну раз так, ми пашлі дамой», розвернуться і підуть. Це буде кривава бійня, і оте, що ви зараз називаєте «важко», вам здасться раєм. Розумний: продовжувати цю гібридну війну: і тут є жертви, і це важко, але нація вистоїть. Ізраїль у такому режимі існує всю свою новітню історію. Ідеальний: ми вибрали когось, хто завтра зробить нам перемогу», – написала Ірина.

У своїх коментарях користувачі соцмережі здебільшого погоджуються з думками Ірини.

Джерело.

Реклама

Реклама