Події
Рішення ЄС щодо безвізу з Україною: з’явилося відео реакції Порошенка

Президент України Петро Порошенко бурхливо відреагував на звістку про позитивне голосування Європейського парламенту за введення безвізового режиму з ЄС для громадян України.

Відео з реакцією глави української держави опублікували в Facebook прес-секретар глави держави Святослав Цеголко і журналіст Віталій Портников.

Президент зустрів цю звістку на Київському форумі з безпеки. Присутні вітали подію бурхливими оплесками, а глава держави на радощах обіймався з гостями форуму і приймав вітання.

Реклама

Як повідомлялося 6 квітня Європейський парламент проголосував за введення безвізового режиму для громадян України. Рішення підтримав 521 європарламентар, проти — 75, 36 депутатів утрималися.

Зазначимо, що згідно зі встановленими процедурами, після голосування в Європарламенті рішення повинна буде формально затвердити Рада Євросоюзу на рівні міністрів.

Законодавчі зміни будуть опубліковані в Офіційному журналі Євросоюзу після того, як їх підпишуть президент Європарламенту, а також відповідний представник країни-голови Ради Євросоюзу (Мальта).

Рішення вступить у силу через 21 день після публікації. Після цього громадяни України зможуть відвідувати країни Євросоюзу без віз, крім Ірландії і Великобританії. Але тільки з біометричними паспортами і лише протягом 90 днів у кожні півроку.

Також читають: Європарламент проголосував за надання безвізового режиму Україні

Джерело.

Реклама

Реклама