Події
Раптово пoмeр відомий український художник

На 51 році життя помер український художник-живописець, відомий серед колег як «обличчя сучасного вітчизняного мистецтва», Кирило Проценко.

Про це пише «КП в Україні», посилаючись на слова арт-критика Костянтина Дорошенка.

Відповідно до джерела, раптова смерть художника стала справжнім шоком для представників столичного художнього суспільства. Відзначається, що Проценко «підвело серце».

Реклама

За словами Дорошенко, рідні художника не хотіли поширювати інформацію, тому повідомити про це в мережі він вирішив вже тільки після похорону колеги.

«Для мене Проценко був Петронієм, арбітром вишуканості мого часу, мого Києва. Важливість смаку він заперечував:» Смак — це міф «. Але цим він як раз і зізнався у володінні справжнім смаком», — розповів Дорошенко.

також читають: Попрощатися з Бережною прийшли Лобода та Фреймут: фото

За життя Кирило Проценко був учасником «Паризької комуни», арт-об’єднання, багато в чому визначив обличчя сучасного українського мистецтва. Більш ніж за 20 років творчості художник проявив себе у різних напрямках мистецтва: займався живописом, робив фотопроекти, а також перебував біля витоків вітчизняного відеоарту.

Як відзначають його колеги, не гребував Проценко і дизайном. Так художник оформив ряд популярних в Києві закладів громадського харчування.

Джерело.

Реклама

Реклама