Політика
«Рагуль із Яремче»: в мережі знайшли батька юної заступниці міністра енергетики

У мережі дізналися, хто є батьком нещодавно призначеної заступниці міністра енергетики Наталії Бойко. Про батька юної красуні написав на своїй сторінці в Facebook блогер і активіст Клим Братковський.

За його даними, заступник міністра — донька члена Верховного ради правосуддя (Другої Дисциплінарної палати) Бойка Андрія Михайловича.

«Коли ти член Вищої ради правосуддя, член Другої Дисциплінарної палати, то у тебе донька стає заступником міністра. Вибачте нам, Небесна Сотня, ми знову революцію про**али», — написав Братковський.

Реклама

«А говорили — на***ала… Насправді посаду донечці прикупив люблячий татусь. А татусь, звичайно ж — рагуль з Яремче… Як бачите, рагуль важко вибивався в люди і закономірно бажає донечці кращої долі», — прокоментувала адвокат Тетяна Монтян .

Також читають: Юна заступник міністра енергетики Бойко їздить на новому джипі Toyota і має мільйон готівкою

Інформацію підтверджує і Leopolis.news.

«Молода львів’янка є донькою екс-декана юридичного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка Андрія Бойка, який зараз є членом Вищої ради юстиції. Про це свідчать дані, які вказав Андрій Бойко в автобіографії», — йдеться в повідомленні.

Згідно з декларацією дівчини, в 2016 році вона отримала близько мільйона гривень доходу від підприємницької діяльності. За даними Мін’юсту, вона займається виробництвом гофрованого паперу та картону, паперової та картонної тари — КВЕД-17.21.

Також у замміністра є «Toyota C-HR» 2016 випуску, вартістю 747 939 грн. Крім того, вона задекларувала кільце для заручин від «Tiffany & Co».

У соцмережі користувачі не залишили без уваги новину про батька дівчини.

«Де б вона була, якби не її тато? У нас є тисячі геніальних фахівців, але вони їдуть за кордон, оскільки через такі кумовські призначення у них немає шансу», — прокоментував Андрій Маршал.

«Крім знань, ще є поняття досвіду життєвого, професійного, а він, зазвичай, є похідною часу. Ну, щонайменше п’ять років треба відпахати, щоб дорости до такої посади», — написав Тарас Петренко.

«Може, вона найкраща в конкурсі… є чималий досвід роботи в цій галузі і на керівних посадах, може, просто ще не опублікували її досягнення під її керівництвом на попередніх посадах», — заступилася за дівчину Тетяна Величко.

«Незабаром в чергу на посади в вищих сферах влади будуть ставати просто з дитсадка», — написала Лариса Володіна.

«Застара вона — 27 років, заступниці Авакова 24 роки», — пожартував Борис Кальчев.

Джерело.

Реклама

Реклама