Політика
Рада ратифікувала договір з Молдовою про спільну охорону річки Дністер

Верховна Рада ухвалила в цілому законопроект №0146 про ратифікацію договору між Кабінетом міністрів України та урядом Республіки Молдова про співробітництво у сфері охорони і сталого розвитку басейну річки Дністер. Таке рішення підтримали 227 народних депутатів.

Зазначається, що Дністер — транскордонний водний об’єкт, річка тече з України у Республіку Молдова, а потім повертається в Україну та впадає у Чорне море.

«Ураховуючи важливість річки Дністер та її приток як джерела питного водопостачання для міст Львів, Чернівці, Івано-Франківськ, Кишинів, Бєльці та Одеса, екологічна ситуація, що склалася, потребує вжиття невідкладних заходів як на державному, так і на міждержавному рівні», — зазначають автори законопроекту у пояснювальній записці.

Реклама

Також читають: Образили Лукашенка: слова президента Литви спровокували міжнародний скандал

Договір між українським Кабміном та урядом Молдови про співробітництво у сфері охорони і сталого розвитку басейну річки Дністер уклали, щоб забезпечити координацію спільних дій цих країн, спрямованих на розв’язання нагальних транскордонних екологічних проблем, забезпечення сталого екологічного і соціально-економічного розвитку усього басейну ріки Дністер.

Джерело.

Реклама

Реклама