Події
Рада позбавила Добкіна депутатської недоторканності і дала згоду на арешт

Верховна Рада підтримала притягнення народного депутата Михайла Добкіна (фракція «Опозиційний блок») до кримінальної відповідальності та дозволила його арештувати.

На своєму засіданні 12 липня регламентний комітет Верховної Ради підтримав подання на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата від «Опозиційного блоку» Михайла Добкіна.

Рішення про притягнення до кримінальної відповідальності Добкіна парламент ухвалив 13 липня.

Реклама

За це проголосували 288 нардепів. За затримання проголосували 250 нардепів, за арешт – 242.

Зазначимо, напередодні сам Добкін заявив, що сам хотів би зняти з себе недоторканність, щоб захищатися в суді.

Також читають: «Не зміг говорити»: у соцмережі розповіли історію про українця, який не потрапив до ЄС по безвізу

На засіданні був присутній генеральний прокурор Юрій Луценко, який вніс подання на Михайла Добкіна в Раду ще 29 червня. Генпрокуратура підозрює Добкіна у земельних махінаціях, які він проводив у 2008 році, перебуваючи на посаді голови Харківської міської ради. У діях нардепа вбачаються ознаки умисної змови групи осіб для зловживання службовим становищем та сприяння шахрайству з метою заволодіння 78 га земельних ділянок у Харкові. Якщо його визнають винним, Добкіну загрожує 12 років за ґратами.

Нагадаємо, 11 липня депутати Верховної Ради дали згоду на зняття недоторканності з трьох народних депутатів Олеся Довгого, Максима Полякова та Борислава Розенблата. Водночас для зняття недоторканності з Євгена Дейдея та Андрія Лозового необхідної кількості голосів не назбиралось.

Джерело.

Реклама

Реклама