Політика
«Путіне, введи війська!» Між закликом Януковича і смертю Чуркіна знайшли цікавий зв’язок

Росія заперечує факт існування листа колишнього президента України Віктора Януковича до президента Росії Володимира Путіна про введення військ в Україну, тому смерть представника РФ при ООН Віталія Чуркіна може бути невипадковою.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав народний депутат, поет, прозаїк та журналіст Олекандр Бригинець.

За його словами, Путін намагався формально дотриматися місцевого законодавства і тому вимагав дозволу на введення військ в Україну. Для цього оголосили, що Янукович просить ввести війська. Згодом це прохання продублювали в Радбезі ООН.

Реклама

«Це хороша і вчасна заява. Вона демонструє всьому світу, що Путін може офіційно брехати, коли це потоібно. Вона підтверджує, що у РФ не було жодних формальних підстав до втручання у внутрішні справи України», – написав Бригинець.

На його думку, не є випадковістю те, що Чуркін помер саме тоді, коли його фактично оголосили брехуном у Росії.

«Цікаво, що що заяву в ООН про заяву Януковича робив раптово померлий Чуркін. Мені не дивно, що Чуркін припинив існування саме тоді, коли РФ фактично оголосила його брехуном. Хтось сумнівається у випадковості?» – запитав Бригинець.

Також читають: Без української мови в нас буде вічний Путін: повний текст блискучої промови Малковича (відео)

Джерело.

Реклама

Реклама