Події
«Путіне, прийди!» У справі про вбuвcтвo випускниці на Тернопільщині сплив цікавий факт

Експерт-криміналіст із телеканалу СТБ Наталя Костилєва, яка разом із екстрасенсом має розслідувати вбuвство 17-річної випускниці Ірини Мукоїди в селі Вишнівець Тернопільської області, у 2014 році закликала до зміни меж України.

Про це стало відомо з офіційного прес-релізу прокуратури, що був оприлюднений у червні 2015 року. Його скріни на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook опублікував депутат Збаразької міської ради Андрій Рудан.

У документах йдеться про те, що жителька міста Кременець Тернопільської області Наталя Костилєва у березні 2014 року, у період збройної окупації Росією Криму, публічно закликала до зміни меж території України.

Реклама

Зокрема, про це йшлося у статті під назвою: «Путіну Володимиру від Кременця, Тернопільська область», яку вона поширила через інтернет.

Окрім цього, вона опублікувала на сайті міста звернення під назвою: «А может Крым даёт нам пример?», у якому закликала читачів підтримати порушення територіальної цілісності і недоторканості України.

Протиправну діяльність Костильової викрили працівники УСБ України в області.

Вироком Тернопільського міськрайонного суду від 11 червня 2015 року її визнали винною у вчиненні крuмінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.110 КК України, затверджено угоду між прокурором та підoзрюваним про визнання винуватості та призначено покарання у вигляді 1 року обмеження волі, умовно, з іспитовим строком 1 рік 6 місяців.

За даними видання «Файне місто», розслідувати вбuвство випускниці Ірини Мукоїд у п’ятницю, 7 липня, взялася команда шоу «Слідство ведуть екстрасенси» разом із експертом-криміналістом проекту Наталією Костилєвою.

Також читають: «Вивезли в ліс і лякaли, що вiдрiжyть стaтeвий oргaн», — підліток розповів суду, чому зізнався у вбuвcтвi тернопільської випускниці

Джерело.

Реклама

Реклама