Політика
«Путіна потрібно зупинити!» Представника США приголомшила поїздка в Україну
Президента Росії Володимира Путіна необхідно зупинити, оскільки російська агресія розгорнута не тільки проти України, а й проти всього світу.

Про це після візиту в Україну заявив голова комітету Палати представників США з внутрішньої безпеки Майкл Мак-Кол, передає «Голос Америки».

«Ця країна зараз знаходиться у стані війни з Росією, з Путіним. Водночас із тим, як я вимовляю ці слова, чотири мільйони людей перебувають під окупацією на сході України, а Крим захоплений Росією. Тут знаходиться епіцентр війни проти путінської неприхованої агресії, російської агресії, розгорнутої не тільки проти України, а й проти всього світу», — сказав він.

Маккол зазначив, що США можуть ще багато чому навчитися в України, «але єдина річ очевидна — пана Путіна треба зупинити». Зокрема, за його словами, український досвід цінний у контексті посилення кібербезпеки і національної безпеки США.

Реклама

Також читають: Трамп передав «українську проблему»: названа причина візиту Путіна до Парижа

«Час цієї поїздки було вибрано абсолютно вірно, оскільки Росія продовжує вдаватися до кібервійни і вести військові дії проти наших союзників. Ми повинні продовжувати працювати і підтримувати ці європейські країни в боротьбі проти всіх і кожної російської дії із дестабілізації та втручання в них. Після перебування на передньому краї російської агресії і, провівши переговори з лідерами інших країн, я усвідомив, що нам потрібно робити для того, щоб підтримати їх», — наголосив Маккол.

Джерело.

Реклама

Реклама