Політика
Путін: Трамп на телебаченні сильно відрізняється від справжнього Трампа

Президент Росії Володимир Путін сподівається на покращення російсько-американського співробітництва під час президенства Дональда Трампа.

Про це він сказав у субботу ввечері після завершення саміту G20.

Путін зазначив, що американський президент у реальному житті «сильно відрізняється» від того, яким його можна побачити на телебаченні.

Реклама

«Трамп, якого ви бачите на телебаченні, сильно відрізняється від справжнього Трампа. Він прекрасно розуміє, з ким він спілкується та швидко відповідає на запитання, я думаю, що особисті стосунки були встановлені», — сказав Путін.

Путін сказав, що позитивно ставиться до відновлення американсько-російських відносин, який погіршилися до рівня «холодної війни» за часів Барака Обами.

Також читають: Перша зустріч Путіна та Трампа: обмін люб’язностями, рукостискання та розмови про Україну (відео)

«Є всі підстави вважати, що ми зможемо принаймні частково відновити рівень співпраці, який нам потрібний. Я дуже сподіваюся (на поліпшення відносин), і мені здається, що певна основа для цього вже була створена «, — заявив Путін.

Президент РФ сказав, що, зокрема, адміністрація Трампа виявилася менш жорсткою у війні з Сирією, де Москва і Вашингтон допомагають протилежним сторонам.

«Мені здається, що позиція США (щодо Сирії) стала більш прагматичною. Є розуміння, що, об’єднавши зусилля, ми зможемо досягати багато», — сказав Путін.

Нагадаємо, Трамп оцінив свою зустріч з Путіним, яка тривала понад дві години, як приголомшливу.

Під час зустрічі була досягнута домовленість щодо перемир’я на південному заході Сирії. Крім того, Путін і Трамп обговорили Україну. Також піднімалися питання втручання Росії у вибори в США.

Джерело.

Реклама

Реклама