Політика
Проти Віталія Кличка відкрили кримінальне провадження: з’явилися деталі

Українські детективи Національного антикорупційного бюро зареєстрували кримінальне провадження щодо мера Києва Віталія Кличка за фактом можливого правопорушення про внесення недостовірних даних в електронну декларацію.

Про це йдеться у відповіді НАБУ громадській організації «Центр протидії корупції», пише Радіо Свобода.

Після розслідування журналістів детективи візьмуться за розслідування причин, через які Кличко не вніс у свою е-декларацію нерухомість в Гамбурзі і Лос-Анджелесі, де проживає сім’я мера Києва.

Реклама

Відомо, що справу відкрито за статтею 366-1 Кримінального кодексу (декларування недостовірної інформації). Відреагувати на дані журналістів НАБУ зобов’язав суд, унаслідок чого і з’явилася справа щодо можливого приховування даних мером.

Українське законодавство зобов’язує чиновників вказувати активи як ті, що є їх власними, так і ті, що перебувають у користуванні членів родини.

Нагадаємо, Віталій Кличко задекларував 1 мільйон 813 тисяч 585 гривень, квартиру, годинник ХІХ століття і білий рояль. З нерухомості вказувалися: квартира в 251,8 кв. м в Києві, також дружина Кличка володіє будинком на 785,5 кв. м і орендує 25 соток землі в селі Лютіж Київської області.

Також читають: Савченко не підтримала курс України в НАТО

Реклама

Реклама

Related Post