Політика
Проросійського депутата видворили із зали засідань парламенту Хорватії

Депутатів опозиційної партії Živi zid Івана Пернара та Івана Синчича в Хорватії попросили вийти із залу засідань парламенту. При цьому Іван Пернар був видворений силою. Причиною таких дій стала його відмова піти на вимогу спікера. Про це повідомляє Vecernji list.

Варто відзначити, що весь процес виведення Пернара із залу засідань Сабора (хорватського парламенту) транслювався в прямому ефірі на сторінці депутата в Facebook.

«Ось це демократія, ось ХДС (Хорватська демократична співдружність – правляча партія), ось їх політика свободи слова і демократія, методи їх!» — кричав депутат, коли охорона буквально виносила його з залу.

Реклама

В той же час в хорватському парламенті стверджують, що із залу засідань вивели ще одного депутата-опозиціонера Івана Синчича.

Також читають: Савченко ніколи не сиділа в російській в’язниці: Лозовий викрив спектакль Кремля (відео)

Інцидент стався під час обговорення ініціативи про позбавлення імунітету двох депутатів Божі Петрова і Миро Буля, щоб почати проти них кримінальну справу за наклеп. Обговорення переросло в серію взаємних звинувачень політичних супротивників.

Спікер намагався взяти під контроль ситуацію і робив зауваження учасникам дискусії; коли його не почули, він попросив охорону про допомогу.

Варто зазначити, що Іван Пернар відомий своєю жорсткою опозицією до НАТО, також він неодноразово висловлював проросійську і антинатовську позицію.

Джерело.

Реклама

Реклама