Події
Прокуратура з’ясувала, з чого почалася пoжeжa в одеській «Вікторії»

Пoжeжа в одеському оздоровчому комплексі «Вікторія», внаслідок якої зaгинyли троє дітей, могла статися через залишений без нагляду ввімкнений кип’ятильник

Про це заявив прокурор Одеської області Олег Жученко.

«Слідчими органами встановлено наявність залишків кип’ятильника саме в тому місці, де й був епіцентр Пoжeжі. Окрім того, згідно з показаннями свідків, керівник ансамблю, яка проживала в цьому приміщенні, сказала, що вона забула кип’ятильник і побігла…», — сказав Жученко.

Реклама

Він зазначив, що наразі фахівці прораховують по секундах, скільки часу пройшло з моменту зaгoряння до моменту виклику співробітників ДСНС. Підрахунки проводяться з урахуванням телефонних з’єднань, переписки дітей з батьками, коли неповнолітні просили, щоб їх забрали додому.

Також читають: У кіберполіції розповіли про новий вид шахрайства з банківськими картами

«Момент гасіння Пoжeжі самостійно, без залучення рятувальників, телефонний виклик і прибуття. До речі, прибуття було через 4 хвилини. Тобто, відповіді на всі запитання дасть відповідна експертиза. Але наявна інформація дає підстави уявляти, що саме могло стати причиною зaгoряння», — наголосив Жученко.

Реклама

Реклама