Кримінал
«Пробач і не шукай». Матір-зозуля з Львівщини написала записку перед тим, як здати дитя в камеру схову (відео)
Жінка не змогла пояснити свій вчинок правоохоронцям, а потім зникла.

Матір, яка здала немовля у камеру схову на Львівщині, не змогла пояснити свій вчинок на допиті, а згодом і зникла сама, залишивши своєму чоловікові прощальну записку зі словами: «Пробач за все і не шукай».

Матір залишила дитину на вокзалі, у звичайній сумці. Крихітна дівчинка розкричалась і, таким чином, привернула до себе увагу працівників автовокзалу. Люди викликали поліцію і швидку, тож маля забрали до місцевої лікарні.

«Стан її задовільний, шкірні покриви рожеві, щоб вона була така активна, це відносно своїх фізіологічних особливостей вона відповідає віку», — розповіла Марія Жигайло, завідувач дитячого відділення Червоноградської ЦРЛ.

Реклама

У поліції з мамою дівчинки вже поспілкувалися. Кажуть, жінка сама прийшла на автовокзал через три години після того, як здала немовля у камеру схову. Після допиту жінка відвезла двох своїх дітей до школи та садочка і — зникла, залишивши чоловікові записку «пробач за все і не шукай».

«Вона, скажімо так, поїхала владнати якісь справи щодо попереднього місця роботи. На запитання, чому вона так само не залишила дитину в машині, вона пояснити нічого не змогла. Вона залишила цю дитину у небезпеці, чи хотіла вона позбутись, вона про це не говорить», — сказав, своєю чергою, Андрій Дикий, керівник Червоноградського відділу поліції.

Нагадаємо, 10 травня у камері схову на автовокзалі в Червонограді 30-річна матір залишила тижневе немовля, поки вирішувала свої справи. Коли через три години жінка повернулася, там її вже чекала поліція.

Також читають: У Червонограді мама залишила немовля в камері схову на час вирішення своїх справ

Джерело.

Реклама

Реклама