Без рубрики
Приїжджайте, ми вам раді, – Лaвров переманює до себе українського пілота-героя Акопова

У МЗС Росії не дрімають і миттєво відреагували на неоднозначну ситуацію з українським пілотом Олександром Акоповим, який зумів ледь не наосліп посадити пошкоджене градом судно в аеропорту Стамбула, коли з’ясувалось, що на аватарці у Facebook у нього фото з Лaвровим, передає 24 канал.

27 липня український пілот турецької авіакомпанії Atlas Global Олександр Акопов зумів посадити пошкоджений ураганом та градом літак зі 127 пасажирами на борту.

Відео легендарного приземлення одразу розлетілось соцмережами, а у Туреччині Олександра Акопова назвали героєм.

Реклама

Президент України Петро Порошенко після цього навіть нагородив його медаллю “За мужність”.

Пізніше інтернет-юзери знайшли сторінку Акопова у Facebook, де на основній світлині він зображений у колажі з фото міністра закордонних справ Росії Сергія Лaврова.

У МЗС Росії не змогли упустити таку чудову нагоду і звернулись до Акопова із закликом, якщо його критикують в Україні, то хай приїжджає в Росію.

Сам Акопов каже, що поставив собі на аватарку фото з Лaвровим тільки тому, що дуже на нього схожий і запевняє, що зробив це до початку війни на Донбасі.

Щоправда, останньою датою зміни аватарки на сторінці Акопова у Facebook зазначене 24 травня 2015 року, тобто вже через рік після початку війни на Донбасі.

Також читають: Порятунок літака в Туреччині: український пілот пояснив, чому поставив на аватарку фото Лаврова

Реклама

Реклама