Події
«Приїжджав і буду приїжджати»: заборонений СБУ російський репер відповів лідеру «Бумбоксу»

Російський репер Василь Вакуленко (Баста), якому СБУ заборонила в’їзд в Україну, відповів на звернення до нього лідера гурту «Бумбокс» Андрія Хливнюка.

Заяву Басти було розміщено на його сторінці в Facebook, однак пізніше її видалили. Повний текст наводить портал The Flow.

«Шановний Андрійко, дорогий Андрюша! Якщо це написано також i для українцiв, то чому ж ти менi пишеш неиукраїнською? Я розумiю i на мовi. В Україні у мене живе дуже багато друзів і родичів. Моя бабуся народилася у Києві, мій дідусь з Кривого Рогу, моє прізвище Вакуленко — я народився у Росії. Моя мама народилася у Москві, мій тато народився у Білорусі, у Волковиську», — зазначив він.

Реклама

Баста вважає, що Хливнюка «штовхнув на хибний шлях займатися не творчістю і музикою, а лізти в політичні інтрижки і брудний піар» його продюсер Андрій Согомонов.

«У творчості тиша, тебе забувають як публічну особу і як музиканта. І в голові твого продюсера, справжнього патріота України вірменського походження, виникає грандіозний план піару, відродження Бумбоксу з небуття за рахунок моїх скромних творчих успіхів», — заявив російський співак.

Він порадив лідеру «Бумбоксу» взяти приклад з «гідної людини і справжнього музиканта Святослава Вакарчука», який «своєю творчістю і своїми досягненнями доводить, як він любить і прославляє свою Батьківщину».

«Пам’ятаю, як ви з Согомоновим, сидячи у мене на студії, віщали про те, що політика — це не ваша справа і музика повинна залишатися музикою у чистому вигляді. Ви відмовилися від зйомки в кліпі «Солнце не видно» з сюжетом, який був запропонований і згодом знятий нами. Вам здалося, що подібний сценарій може погано відбитися на концертному графіку групи «Бумбокс» по Росії, тому що Росія — єдине місце, де у вас є концерти і є можливість заробляти. Я пішов вам назустріч, не зрадив нашу з тобою дружбу, цінував її. Для мене нічого не змінилось з тих пір, як мною була написана пісня «Сонця не видно». Мені дійсно все одно хто, що і де вирішує. Політика — це не наша дорога. Ми не повинні бути рупорами пропаганди. Ми повинні займатися своєю справою», — запевняє Вакуленко.

Він божиться, що не приїжджає в Україну заробляти.

«Але якщо бути цинічним, замість концертів в Україні у мене були б концерти в інших містах і країнах. Прошу пробачити за пафос, але факти говорять самі за себе — мій графік розписаний до середини 2019 року. Приїжджаючи виступати в Україну, я виступаю насамперед для людей. Для тих, хто слухає мою музику і розуміє, про що я говорю. Я співаю для всіх наших людей, які живуть по всьому світу. Я ціную їх і дякую їм за взаємність. Я приїжджав і буду приїжджати в Україну і без концертів. Я люблю свою Батьківщину так само, як ти любиш свою», — написав репер.

«Андрію, якщо ти пам’ятаєш слова моїх пісень і не забув про те, що ми друзі — давай зберігати нашу дружбу, а не зраджувати її. Справжня дружба дорожча слави, піару і грошей. Тисну руку. Як і раніше щиро твій друг, Василь Вакуленко . Зверни увагу на закінчення мого прізвища», — резюмував він.

Зазначимо, що Хливнюк вже відповів на слова Басти.

«Василю, спасибі за відповідь, я все зрозумів, у тебе гастролі. На твою думку варто зберегти дружбу, з тим, хто вирішив на тобі «попіаритися», граєш для людей і закони не писані, окупація і aгрecивна вiйнa це просто політика, вірменин не може бути патріотом України. Негласний бойкот групи за політичною ознакою і відмова від гастролей в країні, яка віроломно вбuвaє твоїх співгромадян — падіння популярності», — написав він на своїй сторінці в Facebook.

Реклама

Реклама