Спорт
Привід для національної гордості: ФФУ зробила Зозулі спокусливу пропозицію

Президент Федерації футболу України (ФФУ) Андрій Павелко запропонував Роману Зозулі посаду офіційного представника чиних гравців. Про це голова ФФУ написав на своїй сторінці у Facebook.

«Всі його дії, спрямовані на користь українського суспільства, дозволяють рекомендувати Романа Зозулю у виконком Федерації футболу України. Думаю, що його кандидатура отримає одноголосну підтримку на конгресі ФФУ у квітні. Зозуля отримає у виконкомі статус офіційного представника чинних гравців, замінивши таким чином Анатолія Тимощука, який вирішив завершити ігрову кар’єру», — зазначив Павелко.

Андрій Васильович впевнений, що футболіст, який є патріотом своєї країни, не повинен страждати через свою громадянську позицію

Реклама

Також читають: Зачепили не мене, а мою країну. Більше я туди — ні ногою: Зозуля прокоментував скандал з ультрас іспанського клубу

«Діяльність Романа — це привід для національної гордості. Зозуля завжди виявляв свою громадянську свідомість. Створив фонд допомоги військовим, які захищають свою країну на сході України. Крім цього, за шласним коштом допоміг відремонтувати шпиталь у Дніпрі, де проходять реабілітацію поранені військовослужбовці української армії. І ще він разом зі своїм партнером по збірній України Русланом Ротанем відкрили дитячу футбольну академію, в якій виховуються майбутні зірки українського футболу», — підсумував президент ФФУ.

Джерело.

Реклама

Реклама