Економіка
Приватбанк вирішив воскресити ринок іпотеки в Україні
Державний Приватбанк буде розвивати в Україні іпотеку разом з Державною іпотечною установою.

Про це повідомила прес-служба банку.

Як зазначається, Приватбанк підписав меморандум про співпрацю у сфері іпотечного кредитування і лізингу житла з Державною іпотечною установою, що дозволить банку активізувати впровадження програм доступного кредитування житла.

Приватбанк пояснює, що меморандум банку і ДІУ передбачає, що банк зможе виступати як первинним іпотечним кредитором з надання довгострокових іпотечних кредитів, так і уповноваженим агентом ДІУ при забезпеченні громадян житлом.

Реклама

Зі свого боку, Державна іпотечна установа сприятиме залученню фінансування на внутрішньому і зовнішньому фінансових ринках шляхом випуску цінних паперів ДІУ, в тому числі з додатковим забезпеченням у вигляді державних гарантій і спільних програм по іпотечному кредитуванню та лізингу житла.

Також читають: Кількість українських користувачів Facebook продовжує зростати фантастичними темпами

На думку керівника напряму Споживче кредитування Приватбанку Андрія Ковтуна, співпраця банку з ДІУ дає можливість впровадити нові програми забезпечення житлом українців, перш за все військовослужбовців, за рахунок поєднання передових технологій банку і можливостей стимулювання доступної іпотеки з боку держави.

«Сьогодні ми разом прагнемо якомога швидше відновити в країні іпотечне кредитування на базі світового досвіду, нових можливостей і технологій, які є у банку. Активне залучення фінансування за допомогою наших партнерів ДІУ і держави допоможе створити простий і доступний лізинговий механізм фінансування будівництва нового житла для громадян, перш за все для тих, хто захищає країну і потребує поліпшення житлових умов для своїх сімей», — зазначив Ковтун.

Джерело.

Реклама

Реклама