Події
Прилетіли: аеропорт «Київ» призупинив переговори з лоукостером Ryanair

Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни) тимчасово призупинив діалог із найбільшим європейським лоукостером Ryanair.

Про це заявив голова ради директорів аеропорту Денис Костржевський в інтерв’ю «Українським новинам».

За його словами, причиною того є те, що Ryanair очікує від «Києва» зниження аеропортового збору в середньому на 60-80%, який в Україні є регульованим тарифом. В цей збір також входить вартість палива, опалення, зарплата персоналу та інше.

Реклама

За словами Костржевського, проблема також у тому, що в Україні, на відміну від Європи, немає державних дотацій для аеропортів.

«Як можна надати 80% або навіть 50% знижки від цієї ціни, якщо рентабельності в ній закладено лише близько 10%. Це економічно невигідно. Відповідно, висловлені компанією Ryanair очікування в частині надання знижки на аеропортове обслуговування в корені не співпадають із нашою економічною моделлю роботи аеропорту. Саме з цієї причини ми і призупинили переговори», — пояснив він.

Також читають: Розніс вщент: Аваков жорстко розкритикував «фальшивий перл» Скрипки

Нагадаємо, 15 квітня Ryanair офіційно оголосив про прихід на український ринок. Очікується, що з жовтня 2017 року через Києв Ryanair буде здійснювати 15 рейсів на тиждень. Три рейси будуть на Ейндховен, 5 рейсів у Лондон, три рейси — до Манчестера і чотири в Стокгольм. Зі Львова запустять рейси в Лондон, Ейндховен, Берлін, Вроцлав, Краків, Будапешт, Меммінген.

Пізніше комерційний директор лоукостера Девід О’Брайен заявив, що Ryanair може запустити ще 50 напрямків із України.

Джерело.

Реклама

Реклама