Події
Президентом однієї із найбільших держкомпаній України стане поляк

Наглядова рада держкомпанії «Нафтогаз-Україна» погодила призначення поляка Павла Юзефа Станчака на пост президента «Укртрансгазу».

Про це повідомляє прес-центр «Нафтогазу».

«Нафтогаз як власник 100% акцій «Укртрансгазу» затвердить це рішення у відповідності до вимог статутів обох компаній», — йдеться у повідомленні.

Реклама

Як зазначається, Павло Юзеф Станчак більше 25 років працює у галузі транспортування, розподілу та зберігання газу. У 2003-2004 роках у PGNiG відповідав за відділення функції оператора газотранспортної системи і утворення незалежного оператора ГТС Польщі Gaz-System SA.

Він продовжував працювати на посаді технічного директора — члена правління Gaz-System до 2008 року, де відповідав за розробку і виконання інвестиційних планів, поточну технічну підтримку газотранспортної системи, координацію процесів отримання дозволів та ліцензій з відповідними державними регуляторами та органами.

Також читають: Сьогодні абітурієнти дізнаються, до яких ВНЗ потрапили

Зараз Станчак працює технічним директором — членом правління PGNiG Technologie SA і відповідає за проектування і будівництво нових газопроводів.

Станчак народився у 1963 році, отримав інженерно-технічну освіту в інституті ім. Еміліана Конопчинського, закінчив Варшавський технологічний університет, Головний торговий інститут, отримав ступінь МВА в Бредфордському університеті та Академії Леона Козмінського (Варшава).

Джерело.

Реклама

Реклама