Політика
Президент показав, куди та як українці зможуть подорожувати, коли запрацює безвіз
11 травня Рада Європейського Союзу затвердила безвіз для України

Президент України Петро Порошенко оприлюднив відео про безвізовий режим між Україною та ЄС, в якому вказав, які можливості відкриває надання безвізового режиму з Євросоюзом.

«Уже за місяць 34 європейські країни увімкнуть зелене світло власникам українських біометричних паспортів – для безвізових короткострокових поїздок. Особисто радію цій важливій для України події!» – написав Президент на сторінці у Facebook.

Він також зазначив, що невдовзі зникнуть черги в посольства та візові центри. «Залишиться в минулому виснажлива тяганина із збору паперів. Люди заощадять гроші, які витрачали на консульські збори та послуги посередників», – додав Порошенко.

Реклама

Нагадаємо, 11 травня безвіз затвердила Рада Європейського Союзу, наступної середи у Страсбурзі заплановане урочисте підписання, яке насправді є звичайною формальністю. Під документом поставлять підписи голова Європарламенту та представник головної нині в ЄС Мальти. Президент України назвав рішення про затвердження Радою ЄС безвізу для України історичним.

Також читають: Трамп зізнався, що Путін попросив його зустрітися з Лавровим

 

Реклама

Реклама