Спорт
Презентовано логотип фіналу Ліги чемпіонів в Києві

У Києві на НСК «Олімпійський» відбувся урочистий захід, присвячений фіналу Ліги чемпіонів сезону 2017/2018. Вирішальний матч турніру відбудеться на головному стадіоні України 26 травня.

Організаторами був офіційно представлений логотип фіналу, який активно використовується УЄФА вже кілька місяців. На жовто-синьому тлі з символьним зображенням НСК «Олімпійський» намальований силует кубка Ліги чемпіонів.

«Це буде унікальне туристична подія не тільки для Києва, а й для всієї України. У нас є досвід проведення Євробачення, який ми, безсумнівно, використовуємо для підготовки до фіналу Ліги чемпіонів. Наша потужна команда, яка разом, незважаючи на можливий скептицизм, зможе провести цю найважливішу подію 2018 на найвищому рівні «, — сказав під час свого виступу мер Києва Віталій Кличко

Реклама

«Упевнений, що всі докладуть максимум зусиль, щоб зробити дні вирішальних матчів найпрестижніших європейських клубних змагань бездоганними. Ці кубки повинні надихнути молодих футболістів, адже навесні ці трофеї відправляться в тур по нашій країні. Разом ми зробимо так, щоб фінали Ліги чемпіонів в Україні стали кращими в історії! «, — підкреслив президент Федерації футболу України Андрій Павелко.

Також читають: У аеропорті «Бориспіль» з’явиться новий сервіс

Гостями заходу були тренер збірної України Андрій Шевченко, глава Федерації футболу України Андрій Павелко, мер Києва Віталій Кличко та інші відомі особистості.

Реклама

Реклама