Події
Пoжeжa в Одесі: у справі «Вікторії» виявилися несподівані деталі

Слідство у справі про пoжeжу в дитячому таборі «Вікторія» в Одесі вважає, що керівництво комплексу тривалий час намагалося загасити пoжeжу своїми силами.

Про це свідчать дані матеріалів кримінального провадження №42017160000001249, відкритого 16 вересня за ознаками ч.2 ст.367 КК, передає 368.media.

Зазначається, що слідчі прокуратури Одеської області та поліція розслідують справу за фактами неналежного виконання обов’язків зі сторони працівників Київського райвідділу ДСНС і чиновників органів місцевого самоврядування, які привели до зaгибeлi трьох дітей під час пoжeжі.

Реклама

В оприлюдненому рішенні суду прямо вказано, що зaгoряння розпочалося 15 вересня приблизно о 23:00. Після цього працівники «Вікторії» намагалися самотужки зaгacити вoгoнь. І тільки близько 23:30 працівники повідомили службі «101» про пoжeжу на території табору. Було втрачено дорогоцінний час, який дозволив би врятувати всіх дітей.

Також читають: Учасник «прориву» Саакашвілі впав в кoмy після оголошення йому рішення суду (відео)

Згідно з офіційним протоколом засідання комісії з НС при Одеській обладміністрації, дзвінок на «101» надійшов о 23:34. пoжeжні були на місці вже через п’ять хвилин. Однак через ненаповнене пoжeжне водоймище, слабкий напір у гідранті табору вoгoнь змогли локалізувати тільки до 1:10 16 вересня, а зaгacити пoжeжу вдалося через 44 хвилини.

За даними джерел видання у поліцію, перші дзвінки стали надходити на кілька хвилин раніше цього часу, а пoжeжа могла початися близько 22:40. пoжeжникам телефонували діти і їхні батьки, проте це не знімає відповідальності з керівництва.

У зв’язку з цим залишається незрозуміла заява міністра регіонального розвитку Геннадія Зубка, який заявив, що пoжeжа почалася о 22:30, а в ДСНС дізналися про це тільки о 23:00 та й то через «непрацюючу пoжeжну сигналізацію».

Чому керівництво табору не повідомило про пoжeжу в ДСНС відразу, дасть відповідь лише директор «Вікторії» Петрос Саркісян, який вже заарештований за ч.2 ст.270 КК, і слідство.

Також читають: «Були п’янi»: з’явилася несподівана версія cкaндaлу з пoбuттям грибників на Закарпатті

Реклама

Реклама