Події
Пoжeжa у таборі «Вікторія»: справа отримала новий неочікуваний виток

Поліція відкрила третє кримінальне провадження у справі жaхливoї пожежі в Одесі. Окрім того, вихователька з дитячого табору «Вікторія» не може бути відповідальною за пoжeжу.

Про це повідомив начальник ГУ Нацполіції в Одеській області Дмитро Головін, передає прес-служба поліції у Facebook.

За фактом пожежі у спортивно-оздоровчому таборі «Вікторія» відкрито три кримінальних провадження: «Порушення встановлених законодавством вимог пoжeжної безпеки», «Службове підроблення» та «Службова недбалість».

Реклама

Окрім того, адвокат виховательки табору «Вікторія», яку було затримано, Олексій Чорний заявив, що вона не може бути відповідальною за жахливу пoжeжу в Одесі. Про це повідомляє «УП».

Адже Наталія Янчик з «Вікторії» звільнилася за місяць до пoжeжі – 10 серпня вона подала заяву на звільнення з 24 серпня. Тобто до моменту пoжeжі вона вже більше двох тижнів там не працювала. Та наказу про звільнення їй на руки не видали.

Також читають: Чи потрібен українським авто техпаспорт для в’їзду у ЄС: важливий коментар Мінінфраструктури

«Наказом, яким на неї була накладена відповідальність, також вказується, що заступник директора табору повинна організувати проведення навчань, інструктаж. Наказ у 2017 році посилається на нормативно правовий акт, який уже був відмінений. Тобто це правила пожежної безпеки»,– заявив адвокат.

Чорний додав, що відповідальність за пoжeжну безпеку на виховательку було покладено «чисто формально».

Реклама

Реклама