Події
Пожежа на складі боєприпасів у Балаклії може тривати до 7 діб – Гройсман
За даними Міноборони, на арсеналах Балаклеї відбулося розширення району займання

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман прибув до місця надзвичайної ситуації біля м. Балаклія Харківської області, де тривають вибухи боєприпасів на складі Міноборони. За його словами, пожежа на військовому арсеналі в Балаклії Харківської області може тривати до 7 діб. Про це прем’єр сказав під час брифінгу в Балаклійському районі , відповідаючи на запитання журналістів про можливу тривалість детонування боєприпасів, пише УНІАН.

«Ми бачимо ситуацію, як вона розвивається. Це до одного тижня. Це може бути від декількох діб – до 7 діб, так як ми сьогодні розраховуємо. Все залежить від багатьох чинників», – підкреслив Гройсман.

Зауважимо, що сьогодні раніше в Міноборони повідомили, що на арсеналах Балаклії відбулося розширення району займання. За повідомленням, локалізувати пожежу поки що не вдалося. Про таке йдеться у повідомленні оборонного відомства.

Реклама

Також читають: Організатори Євробачення видумали новий спосіб виступу Самойлової у Києві

«Військовослужбовці Збройних сил України і представники ДСНС роблять все можливе для ліквідації катастрофи. Проведено евакуацію жителів прилеглих сіл. Працюють бригади, які шукають тих, хто не виїхав із небезпечної зони», – заявив речник Міністерства оборони України Віталій Саранцев.

Джерело.

Реклама

Реклама