Події
Повний неадекват: стали відомі подробиці вбивства «кіборга» Моторолою (відео)

Cтали відомі деталі загибелі бійця АТО Ігоря Броневицького, якого застрелив бойовик «ДНР» Арсен «Моторола» Павлов.

Подробиці вбивства «кіборга» в інтерв’ю виданню «Еспресо» розповів колишній бранець проросійських бойовиків Станіслав Паплінський.

За його словами, українські військові, перебуваючи у полоні, піддавалися різним знущанням. Їх били трубами, ногами та іншим.

Реклама

«Хлопців із терміналу донецького аеропорту взяли в полон із самого ранку. Нас же двох взяли останніми, під вечір. Хлопців привезли в підвал десь перед обідом, а нас привезли вже, коли було темно, десь 7-8 годин різниці. Нас двох у цей підвал привів Моторола. До цього всіх хлопців із терміналу від самого початку били трубами, прикладами, руками, ногами, стріляли в них із пневматики», – зазначив Паплінський.

Також читають: Популярна українська ведуча зустріла Новий рік з Путіним і росіянами (відео)

Як розповів боєць, смерть Броневицького він бачив на власні очі.

«Коли Моторола нас завів, на всіх накричав, заборонив бити – немовби зробив добре. Але через кілька десятків хвилин він зайшов і застрелив нашого полоненого Ігоря Броневицького», – розповів Паплінський.

На думку колишнього полоненного, таку поведінку Мотороли складно зрозуміти і якось пояснити.

«З одного боку, він забороняє знущатися в будь-яких проявах – навіть кричати чи щось говорити, – а вже через 10-15-20 хвилин (я в часі не орієнтувався), приходить і розстрілює нашого полоненого», – зазначив Паплінський.

Джерело.

Реклама

Реклама