Події
Повітря Запоріжжя вкрай забруднене фенолом і діоксидом, людям радять лишатися вдома
В Запоріжжі було зафіксовано найвищий за небезпекою ступінь забруднення фенолом та діоксидом. Про це на своїй сторінці у Facebook написав мешканець Запоріжжя Олексій Ружин, повідомляє видання RegionNews.

Він зазначив, що отримав інформацію від ДСНС стосовно того, що у місті зафіксовано значне перевищення викидів фенолу та діоксиду, а синоптики встановили перший ступінь забруднення.

В результаті рятувальники передали отриману інформацію керівництву Запоріжжя, а також сповістили запорізькі заводи про зафіксоване перевищення викидів і закликало зменшити їхню кількість.

«Співробітник служби повідомив, що поганий запах буде в повітрі до 20:00 наступного дня, 18 березня, і порадив до цього часу не виходити з дому», — наголошується у виданні.

Реклама

Зазначається, що проблема полягає в несприятливих погодних умовах, тому викиди полетіли не в атмосферу, а осіли над поверхнею. Чиновник міськради запевнив, що перевищень немає, посилаючись на інформацію ДСНС. Ружину ж у цьому відомстві повідомили протилежну інформацію – що вони є.

Також читають: У Ryanair повідомили про ще 15 напрямків з України

Джерело.

Реклама

Реклама