Політика
«Потужний сигнал окупантам»: в ООН прийняли важливе рішення щодо Криму

Третій комітет Організації Об’єднаних Націй посилив резолюцію Генеральної асамблеї про стан справ із правами людини в окупованому Криму.

Документ опублікований на сайті ООН . «За» проголосував 71 представник, «проти» — 25, ще 77 осіб утрималися.

Це рішення вже схвалив і підтримав президент України Петро Порошенко.

Реклама

«Вдячні співавторам рішення і всім нашим союзникам за потужний сигнал російської окупаційної влади щодо міжнародної єдності та солідарності в питанні деокупації Криму», — написав він.

Порошенко додав, що вірить в підтримку такого рішення на рівні Генеральної асамблеї в грудні.

Відреагував на посилення резолюції і голова Меджлісу кримськотатарського народу Рафат Чубаров.

«Скажу чесно, наші прогнози були трохи меншими…, бо багато країн уникають підтримувати країнові (у відношення країни) резолюції, у яких йдеться про порушення прав людини», — написав він.

Також читають: У Росії раптово помер відомий радянський актор

Раніше «Обозреватель» повідомляв, що 1 листопада Україна офіційно внесла в Третій комітет Генеральної Асамблеї ООН оновлений проект резолюції з прав людини в окупованому Криму.

Проект оновленої резолюції «Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та м.Севастополь, Україна» підтримали 40 країн.

У російській Раді Федерації заявили, що внесення оновленого проекту резолюції з прав людини в окупованому Криму в ООН та інші документи, які вносяться Україною в різні міжнародні організації спрямовані виключно на повернення цієї території.

Також раніше повідомлялося, що для окупантів у Криму існує дві найбільші групи ризику — українська молодь і кримські татари.

Реклама

Реклама