Події
Порошенко зробив заяву з нагоди 25-річчя відносин між Україною та Польщею

Глава держави заявив, що «українсько-польське стратегічне партнерство не має альтернативи і надалі розвиватиметься у дусі довіри, поваги і взаємної підтримки»

За чверть століття Україна та Польща збудували міцний фундамент партнерських відносин, неодноразово довели спільне прагнення разом працювати задля успішного європейського майбутнього в об’єднаній Європі. Про це заявив Президент Петро Порошенко у вітанні з нагоди 25-річчя дипломатичних відносин між Україною та Республікою Польща.

Порошенко підкреслив, що високо цінує підтримку Польщі, яка першою з країн світу визнала незалежність і суверенітет України, і особливо вдячний за послідовні і цілеспрямовані зусилля цієї країни у зміцненні міжнародної єдності та солідарності з Україною у зв’язку з необхідністю протистояти російській агресії.

Реклама

Також читають: Спекуляції не припиняються: посол пояснив, чому на інавгурації Трампа не буде Порошенка

«Сьогоднішній високий рівень українсько-польських відносин завдячує мудрості і зрілості наших народів, які, пройшовши крізь випробування трагічною історією, навчилися по-справжньому цінувати взаємну дружбу і братерство. Вірю, що українсько-польське стратегічне партнерство не має альтернативи і надалі розвиватиметься у дусі довіри, поваги і взаємної підтримки», – зазначив Президент.

Нагадаємо, у грудні Порошенко заявив, що «Польща для нас не просто стратегічний партнер, а великий друг».

Джерело.

Реклама

Реклама