Події
Пoмeр відомий український спортивний журналіст

У Києві на 39-му році життя пoмeр відомий український спортивний журналіст, коментатор і телеведучий, шеф-редактор сайту каналу XSPORT Олександр Мащенко. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила його колега Вікторія Веремеєнко.

За її словами, журналіст пoмeр вранці 11 липня під час того, як займався спортом. «У мене в сумці лежить його гонорар, в календарі стоїть зустріч наступного тижня, тільки ось позавчора ми говорили… Складно повірити і прийняти, що більше його немає», — написала Веремеєнко.

Олександр Мащенко стояв біля витоків зародження українського спортивного телебачення. Зокрема, він був співробітником першого такого телеканалу в Україні — «Мегаспорт». На думку багатьох уболівальників, він був найкращим знавцем біатлону.

Реклама

Також читають: Звiрячe вбuвcтвo жінки в Києві: стало відомо, хто підбив чоловіка на злoчuн

Після закриття «Мегаспорту» нетривалий час працював у Федерації футболу України, а потім очолив телеканал «Хокей». Згодом цей проект перетворився на мультиспортивних XSPORT. Однак через події на Донбасі його фінансування було мінімізовано і канал переформатувався на інтернет-портал, яким і керував Мащенко

Журналіст також співпрацював зі спортивної телекомпанією «Поверхность».

Джерело.

Реклама

Реклама