Події
Помер видатний український вчений, один з керівників ліквідації катастрофи на ЧАЕС

У віці 80 років відомий фізик прийшов до військкомату, аби податися на війну добровольцем. У ніч проти суботи, 14 січня, помер видатний український вчений, професор Ілля Ліхтарьов. Про це повідомив на сторінці у Facebook журналіст Сергій Костеж.

«Він — один із керівників ліквідації катастрофи на Чорнобильській АЕС, фізик, чиї книги перекладали і перевидають досі в Європі і США, засновник і директор Українського інституту ядерного захисту, одного з небагатьох сучасних дослідницьких центрів у своїй сфері, авторитет якого визнається у всьому світі. Чоловік, який в Україну вперше приїхав у 1986 році і став українцем», — написав журналіст у дописі.

Як стало відомо, навесні 2014 року на початку російської агресії 80-річний Ліхтарьов прийшов в один з київських військкоматів записуватися добровольцем.

Реклама

Ілля Ліхтарьов – доктор фізико-математичних наук, професор, генеральний директор «Науково-дослідного інституту радіаційного захисту» Академії технологічних наук України, голова комісії з питань гігієнічного регламентування і нормування радіоактивних речовин і радіаційного чинника у відповідному комітеті МОЗ.

Також читають: Опубліковано жахливі кадри жорстокого зґвалтування в пустому супермаркеті Ростова (відео)

Джерело.

Реклама

Реклама