Політика
Польща та Угорщина не виконують квоти з прийому біженців, ЄС погрожує покаранням
Єврокомісар наголосив, що Варшава та Будапешт не прийняли жодного біженця

Європейський Союз назвав червень крайнім терміном для Польщі, Австрії та Угорщини, до якого вони мають почати приймати свою квоту мігрантів з Італії та Греції. Про це 16 травня заявив єврокомісар з питань міграції Дімітріс Аврамопулос. Названі країни досі не виконали свої зобов’язання за схемою перерозподілу біженців у ЄС, передає DeutscheWelle. Комісар наголосив, що Варшава та Будапешт не прийняли жодного біженця, тоді як Відень лише пообіцяв перемістити до країни 50 мігрантів з Італії.

«Це порушення юридичних зобов’язань, даних Греції та Італії обіцянок, а також справедливого розподілу відповідальності», — йдеться у заяві єврокомісара. Аврамопулос зазначив, що готовий у червні почати процес покарання порушників. Єврокомісія також розкритикувала Чехію через її повільне виконання квот.

Також читають: «Вибачатися не збираюся»: Джамала відповіла на дорікання Меладзе в «провалі» на «Євробаченні»

Реклама

Нагадаємо, у вересні 2015 року в ЄС ухвалили рішення про перерозподіл серед країн-членів до 120 тисяч біженців, які прибувають до Італії та Греції. Як зазначає видання, цьому крокові опиралися Чехія, Угорщина, Румунія та Словаччина. Зараз Угорщина та Словаччина намагаються у Європейському суді анулювати квоти.

Джерело.

Реклама

Реклама