Події
Польща оголосила про суттєві зміни для українських мігрантів

У Польщі не вистачає робочих рук, а тому в країні будуть здійснюватися заходи щодо залучення робітників зі сходу Європи, зокрема — з України. Про це заявила міністр сім’ї, праці і соціальної політики Польщі Елжбета Рафальська, повідомляє Укрінформ.

«Безумовно, та ситуація, яка склалася на ринку праці, нам чітко показує, що в Польщі починає не вистачати робочих рук», — наголосила Рафальська.

Вона зазначила, що в Міністерстві розвитку зараз йде робота над пропозиціями для іммігрантів зі сходу по приїзду на роботу і проживання у РП.

Реклама

«Це політика заохочувати приїзд до нас іноземців зі Сходу», — заявила Рафальська.

Вона додала, що ця політика повинна певним чином контролюватися.

Також читають: Соцмережі обурив черговий скандальний підручник від Міносвіти

Міжвідомча група, у яку входять представники міністерств розвитку, сім’ї та внутрішніх справ готують зміни до міграційного законодавства країни. За словами заступника міністра розвитку РП Єжи Квецінського, ця політика спрямована в цілому до українців і повинна стати «ефективним рецептом на демографічну кризу в Польщі».

Уряд Польщі хоче давати українцям візи на довші періоди часу. Уряд Польщі також буде заохочувати молодих українців до отримання документів на постійне проживання і польське громадянство.

Джерело.

Реклама

Реклама