Авто
Поліція отримала нові повноваження щодо перевірки страхових полісів

В Україні нарешті можуть раз і назавжди ліквідувати торгівлю фіктивними полісами ОСАЦВ і страховками від компаній-банкрутів.

На зустрічі в МВС України з представниками Моторного Транспортного страхового Бюро (МТСБУ) досягнута принципова домовленість, що патрульні зможуть прямо з планшета швидко і ефективно проводити перевірку страхового поліса.

Таким чином, легко можна виявляти підробки або з’ясовувати, чи водій взагалі має поліс. Про це йшлося під час зустрічі представників МВС, керівників Нацполіції і прикордонників з представниками Моторного (транспортного) страхового бюро України.

Реклама

Як зазначив заступник Голови Нацполиції – керівник патрульної поліції Олександр Фацевич, ряд страхових компаній, які надають свої послуги без ліцензії, користуються не завжди ідеальною роботою служб контролю видають незаконні страхові поліси.

Також читають: «Укрзалізниця» запустила мобільний додаток для купівлі квитків

Він дав завдання підлеглим найближчим часом організувати зустрічі за участю фахівців і юристів. На цих зустрічах необхідно переглянути нормативну базу та технічні можливості для налаштування швидкого доступу поліцейських до баз даних страхових компаній.

Обговорювали і впровадження в Україні електронного поліса ОСЦПВ, який зніме багато питань.

Джерело.

Реклама

Реклама