Кримінал
Поліцейські майже місяць тримали в заручниках вагітну і її чоловіка заради квартири

На Дніпропетровщині до суду направлено обвинувальний акт відносно трьох поліцейських та двох громадян, які заради легкої наживи майже місяць утримували чоловіка разом з вагітною цивільною дружиною. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Зазначається, що метою правоохоронців було заволодіння двокімнатною квартирою раніше судимого 37-річного мешканця Кривого Рогу.

У жовтні 2015 року правоохоронці вистежили чоловіка, змусили його разом з вагітною дружиною сісти в автомобіль та, погрожуючи притягненням до кримінальної відповідальності за злочини, які потерпілий не скоював, отримали згоду на передачу права власності на нерухоме майно.

Реклама

Під час оформлення відповідних документів, яке тривало майже місяць, зловмисники протягом перших 5 діб утримували своїх жертв у приміщенні відділення поліції, а згодом у приватних квартирах без належного харчування, побутових умов та медичної допомоги вагітній жінці.

Також читають: Друзі бізнесмена, убитого дружиною: “Сергій чекав, що вона повернеться, а Таня хотіла тільки грошей”

Дії усіх п’ятьох учасників злочину кваліфікуються за ч.2 ст.28, ч.3 ст.365; ч.3 ст.189; ч.2 ст.146; ч.2 ст.28, ч.3 ст.357 КК України (перевищення влади або службових повноважень, вчинене за попередньою змовою групою осіб; вимагання передачі права на майно; незаконне позбавлення волі; незаконне заволодіння будь-яким способом паспортом або іншим важливим особистим документом, вчинене за попередньою змовою групою осіб).

Судовий розгляд кримінального провадження триває.

Джерело.

Реклама

Реклама