Політика
«Подивіться на ці обличчя». Напередодні G20 у Гамбурзі розмістили плакати з портретами українських військових

У середу, 5 липня, у Гамбурзі Український кризовий медіа-центр розмістив плакати з портретами українських військових, волонтерів, медиків та інших патріотів, котрі протистоять російській агресії проти України.

Про це повідомляє Український кризовий медіа-центр.

Всі люди об’єднані проектом Уважно подивіться на ці обличчя (Look closely at their faces), що був започаткований УКМЦ, Посольством України у США та фотографом Романом Ніколаєвим у вересні 2016 року.

Реклама

Докладніше про кожного учасника можна прочитати на сайті проекту.

Також читають: Відкривають другий фронт: в Україні обурилися від заяви Польщі про Бандеру

«Цей проект має дуже важливу мету – нагадати лідерам вільного світу, що Україна у 1994 році отримала гарантії безпеки згідно з Будапештським меморандумом, коли віддала, третій за величиною у світі, ядерний арсенал. А тепер мужньо протистоїть російській агресії і боронить кордони цивілізації», — розповів Геннадій Курочка, співзасновник Українського кризового медіа-центру.

У п’ятницю, 7 липня, у Гамбурзі розпочнеться саміт Великої двадцятки, тож акція приурочена до цієї події.

«Вільний світ повинен бути рішучішим і більш активно протидіяти спробам реставрувати Імперію зла. Саміт G20 – це вдала нагода для світових лідерів змусити Росію зупинитися та почати діяти у правовому полі», — зазначила співзасновниця Українського кризового медіа-центру Наталя Попович.

У неділю, 2 липня, повідомлялося, що у Гамбурзі тисячі людей вийшли на акцію протесту перед майбутнім самітом лідерів країн Великої двадцятки, що відбудеться 7-8 липня.

Поліція міста застосувала водомети для розгону демонстрації.

Джерело.

Реклама

Реклама