Цікаво
Подарунки на Новий Рік-2017: що українці обирають своїм близьким (інфографіка)

Подарунки рідним і близьким на Новий рік-2017 українці намагаються підбирати корисні і необхідні. Незрозумілі сувеніри відходять у минуле, а найчастіше дарують книжки, аксесуари для рукоділля, посуд і техніку. Про це пише «Сегодня».

Попит народу на подарунки зріс за всіма видами товарів — починаючи книгами та косметикою і закінчуючи аксесуарами для дому, іграшками, побутовою технікою та смартфонами. Причому такому зростанню не заважає подорожчання середнього чека подарунка, який по окремих позиціях додав від 100 до 800 грн.

На думку аналітиків, щедрість українців при підготовці подарунків проявляється також в покупках мобільних телефонів і смартфонів, де середній чек становить 2400 грн. Також наші співгромадяни готові викласти близько 700 грн на ювелірні вироби.

Реклама

Ті українці, на доходи яких криза вплинула сильніше, активно купують товари для рукоділля. Даний тренд особливо активізувався в останні 2 роки — адже зроблений своїми руками подарунок насамперед є ексклюзивним і при цьому не б’є по кишені.

Спровокувала криза зростання попиту на такі подарунки, як косметика і парфюмерія: популярність цих товарів до Нового року зростає десь на 30%, та й середній чек приємний для покупця — він становить 500 грн

Напередодні новорічних свят активно купують онлайн іграшки, оскільки це традиційний подарунок дитині, а середній чек в 530 грн не дуже б’є по кишені українцям.

Проте так звані оригінальні подарунки у вигляді магічних куль, алкогольних шоломів українців цікавлять все рідше і рідше.

Також читають: Цукерберг показав власний «розумний дім» зсередини (відео)

Джерело.

Реклама

Реклама