Кримінал
Побитий вітчимом хлопчик помер у лікарні

Чотирирічний хлопчик, якого 21 листопада жорстоко побив вітчим, увечері 9 грудня помер у лікарні, так і не вийшовши зі стану коми. Про це Кременчуг.Today стало відомо від медиків.

Нагадаємо, в побитті дитини підозрюється його вітчим. За даними поліції, хлопчик заважав чоловікові дивитися телевізор і той побив його, а потім відправив у ванну вмитися. Там малюк знепритомнів. Але після цього вітчим не викликавши «швидку», а намагався знайти в Інтернеті інформацію про реанімацію.

Після він закрив квартиру з дитиною (перед цим накрив його мокрим рушником) і привіз додому його маму, свою співмешканку, яка в той час перебувала в лікарні (жінка на восьмому місяці вагітності). приїхавши додому, мати викликала «швидку». Відзначається, що дитина перебувала без допомоги близько шести годин.

Реклама

Також читають: Трагедія з дітьми в Києві: подруга горе-матері зробила жахливе припущення (відео)

Вітчим, який працював в одній з охоронних фірм, а у вільний час «таксував», зараз перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. За побиття пасинка йому загрожувало до семи років в’язниці, однак тепер, після смерті дитини стаття звинувачення буде змінена на більш жорстку.

Джерело.

Реклама

Реклама