Економіка
Пісні, книги і ковбаса: Михайло Поплавський оприлюднив свою декларацію
​При цьому «співаючий ректор» не має транспортних засобів.

Михайло Поплавський задекларував 72 млн грн доходу за 2016 рік, кілька пісень, книг і ковбасу. Про це свідчать дані його декларації.

Згідно з декларацією, дохід шоумена склала депутатська зарплата в розмірі 170 тис. грн, 154 тис. грн за роботу в Київському національному університеті культури і мистецтв, 145 тис. грн — в Київському університеті культури, 9,8 млн грн доходу від відчуження нерухомості, 34 млн грн — роялті, 16 млн грн — це позика від компанії «Ятрань» та 7,5 млн грн йому повернув депутат від фракції «Народний фронт» Сергій Мартиняк.

Крім того, у Поплавського є $430 тис, €315 тис. І 3,7 млн грн готівкою. У банку в ректора зберігається 1,6 млн грн, ще 4,1 млн грн — позичені кошти третім особам. Сам же Поплавський в 2016 році взяв позику на 16 млн грн.

Реклама

Також читають: Новий законопроект про свята: 8 березня та 9 травня тепер не вихідні – інфографіка

З нерухомості у ректора є три земельні ділянки в Кіровоградській області і квартира площею 75,8 кв. м в Києві. Житлоплощу на 242 кв. м в столиці він продав за 9,8 млн грн.

Крім цього, в декларації Михайла Поплавського вказано авторське право на безліч музичних кліпів, концертів, пісень, книг і «Ковбасу «Ректорську». А ось транспорту згідно з декларацією у ректора немає.

Джерело.

Реклама

Реклама