Події
Після втрати голосу у Полтаві Вакарчук звернувся до фанатів

Лідер «Океану Ельзи» Святослав Вакарчук неймовірно розчулений підтримкою шанувальників, які прийшли на концерт у Полтаві, і до останньої пісні підтримували його попри те, що йому було важко співати.

Про це повідомляє прес-служба «Океану Ельзи» у Facebook.

«Вчора на концерті в Полтаві у мене пропав голос. Прямо на першій пісні. Спочатку я не міг сказати ні слова та потім, поступово, стало легше. За півгодини голос частково відновився і ми вирішили продовжити. Коли виходили на сцену вдруге, не знали як реагуватимуть люди. Але з першої ж ноти ми відчули таку шалену підтримку, що було ясно – перед нами понад 20 тисяч справжніх друзів, які ніколи не підведуть», – зазначив Вакарчук.

Реклама

За словами фронтмена «ОЕ», майже три години концерту минули дуже швидко. І хоч музикант не міг все співати, музика нас і шанувальників зробила одним цілим.

«Хочу щиро подякувати кожному, хто прийшов на стадіон. Ви співали зі мною. Ви підтримували мене. Ви були в моєму серці. З такими друзями не страшні жодні випробовування. Таким, як ви хочеться співати і писати нові пісні! Цей вечір не забудеться ніколи.
Дякую, дякую і ще раз дякую!»– наголосив лідер «Океану Ельзи».

Також читають: Говори красиво: 10 українських слів, які поповнять ваш словниковий запас

Джерело.

Реклама

Реклама