Кримінал
Під Києвом у сауні з дівчатами легкої поведінки знайшли мертвим священика (відео)

В одному із закладів для відпочинку під Києвом правоохоронці знайшли мертвим клірика Київської єпархії УПЦ МП 27-річного протоієрея Іоанна Корнуту. Смерть нібито застала священика в сауні з дівчатами легкої поведінки, які до того ж пограбували чоловіка. Про це йдеться в сюжеті телеканалу «ПравдаТут».

Тіло отця Іоанна Корнути знайшли співробітники сауни і повідомили про подію в правоохоронні органи. За даними журналістів, «особи, які мали зовнішність дівчат легкої поведінки», прийшли в сауну разом із отцем Іоанном, де провели з ним час, а потім покинули заклад, залишивши мертвого священика без його особистих цінних речей.

Зокрема, у протоієрея зник мобільний телефон. Також у загиблого зник ланцюжок, який зафіксували камери відеоспостереження, коли священик із дівчатами заходив у сауну. Під час огляду було знайдено посвідчення на ім’я Корнути Івана Івановича, уродженця Закарпатської області. Експертиза встановила, що смерть священнослужителя була природною. У протоієрея під час відпочинку в сауні нібито раптово зупинилося серце через тромб, що відірвався.

Реклама

Начальник прес-служби головного управління Національної поліції в Київській області Микола Жукович розповів, що криміналу в цій події немає.

«Експертиза встановила, що смерть була природною. Також не було виявлено в крові слідів клофеліну», — розповів він.

Втім, правоохоронці продовжують встановлювати обставини події. У поліції також не називають, хто був у сауні зі священослужителем. «Разом із чоловіком були ще дві людини», — сказали правоохоронці. При цьому хто були відпочивальники, а також їхню стать не назвали. За даними журналістів телеканалу, родичі покійного не подавали заяву про пограбування священика в поліцію.

Протоієрей Іоанн Корнута служив у Свято-Введенському чоловічому монастирі Києва, будучи секретарем намісника обителі єпископа Фастівського Даміана (Давидова), вікарія Київської митрополії УПЦ МП.

В некролозі на сайті Київської митрополії УПЦ МП зазначається, що священик помер 21 січня.

«На 27-му році життя раптово відійшов до Господа клірик Київської єпархії протоієрей Іоанн Корнута. Місцем його служіння був монастир Введення в храмі Пресвятої Богородиці, де він також ніс послух секретаря вікарія Київської Митрополії єпископа Фастівського Даміана», — наголошується в повідомленні.

За інформацією на сторінці Івана Корнути в соцмережі Facebook, у нього залишилися дружина і маленька донька. Похорон священика відбувся 23 січня у Свято-Введенському монастирі.

Також читають: Непорозуміння в погонах: ким насправді був терорист “ДНР” Гіві (відео)

Джерело.

Реклама

Реклама